O Pepino

Kochajcie się i rozmnażajcie ...

Pamiętasz? Do tekstu można dołączyć także melodię. Tak, nie pozostaje nic innego, jak tylko się zgodzić. Ale należy także pamiętać o ochronie! Już od powstania świata seks uważa się nie tylko za obowiązek rozmnażania się, ale przede wszystkim za bardzo przyjemną zabawę. W ten sposób ludzkość spełnia nie tylko swój obowiązek.

Używaj sobie do woli, ale bezpiecznie! Decyduj o liczbie swoich potomków w sposób nowoczesny, bezpieczny i przyjemny.

Historia

Już Egipcjanie przed 3000 lat stosowali prototypy dzisiejszych prezerwatyw, ale wówczas wykonywane były z płótna. Stopniowo do ich produkcji zaczęto stosować na przykład tkankę mięśniową rannych wojowników, a nieco później jelita rybie i zwierzęce.
Rok 1844 był rokiem przełomowym w produkcji prezerwatyw - panowie Goodyear i Hancock odkryli bowiem wulkanizację gumy, która od tego czasu związana jest nieodłącznie z produkcją tych artykułów. Prezerwatywy produkuje się z najwyższej jakości lateksu naturalnego, który poddawany jest następnie licznym ostrym testom.

Produkcja

Aby z lateksu można było wyprodukować ochronę dla naszej bezpiecznej zabawy, dodawane są do niego stabilizatory, środki konserwujące i wulkanizacyjne. Substancja poddana została zatem procesowi łączenia, a następnym etapem produkcji jest proces moczenia. W kolejnym etapie produkcji w pojemnikach z obrabianym lateksem zanurza się formy szklane, a następnie cienka warstwa lateksu, która po nich pozostaje na formach, jest suszona i cały proces zostaje jeszcze raz powtórzony. Po ostatecznym wysuszeniu prezerwatywy są zwijane i powstaje na nich niezbędna lamówka. Jeszcze na formach półprodukty prezerwatyw poddawane są wulkanizacji w specjalnych piecach i ponownemu suszeniu.

A czy już teraz są gotowe, pytasz? Wcale nie. Muszą jeszcze przejść kilka testów, aby niezawodne dotarły do użytkownika. Czeka je test powietrzny, elektroniczny i wodny. Jak już wszystkie przepisowe czynności technologiczne są wykonane, prezerwatywy przechodzą do pakowalni, w której przechodzą proces lubrykacji, a niektóre są aromatyzowane.

Następnie w estetycznym opakowaniu dostają się do odbiorcy.