Kondomaty Pepino

Kondomaty Pepino (automaty sprzedające Pepino) przeznaczone są przede wszystkim do restauracji, hoteli, klubów, szkół czy akademików, ale także dla wszystkich innych odbiorców, dysponujących wolnym miejscem, w którym często przebywa młodzież i gdzie zamierza się tym osobom sprzedawać prezerwatywy Pepino.

Kondomat (automat sprzedający) jest urządzeniem mechanicznym i dlatego nie wymaga żadnego specjalnego rozwiązania doprowadzenia energii elektrycznej, a zatem koszty energii są zerowe. Wystarczy po prostu przymocować go do ściany. Kondomat wydaje kartonik prezerwatyw - tzn. opakowanie z 3 sztukami prezerwatyw Pepino. Klient nic na tym nie traci.

Nie ma nic prostszego, niż zwrócić się do nas o przedstawienie oferty rozwiązania sprzedaży za pomocą kondomatów Pepino. Sposobów rozwiązania jest kilka. Można skorzystać z odsyłacza "Masz pytanie?" na końcu tej strony.

Nie wahaj się i dołącz do grona tych, którzy pomagają propagować odpowiedzialność seksualną i bezpieczeństwo poprzez dystrybucję najwyższej jakości prezerwatyw Pepino.

Znajdź kondomat

Zachodnio Pomorskie

Pomorskie

Warmińsko Mazurskie

Podlaskie

Lubaskie

Wielkopolskie

Kujawsko Pomorskie

Mazowieckie

Dolnoślaskie

Lodszkie

Lubelskie

Opolskie

Slaskie

Swietokrzyskie

Malopolskie

Podkarpackie